جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - (0901)(New - 2022)

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - لیست قیمت جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - نمایندگی جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - خرید جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارزانترین: جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارسال (جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 ساعت 01:09:01.

 

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | کد کالا:  010901


COOLERIRANIAN.IR : NEW — کولر گازی ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++

 

NEW — کولر گازی ال جی با گرید A+++ یکی از بهترین NEW — کولر گازی های موجود در بانه می باشد.NEW — کولر گازی  ال جی،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید NEW — کولر گازی  ال جی به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت NEW — کولر گازی ال جی به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه کولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

 
NEW — کولر گازی ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر


یکی از پرفروش ترین  و متنوع ترین محصولات  ال جی سیستم های  تهویه  مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه  تولید سالانه  و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم  وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. NEW — کولر گازی کم مصرف ال جی یکی از NEW — کولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این NEW — کولر گازی دیواری اینورتر ال جی ارزشمند یا بهتر بگوییم NEW — کولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت NEW — کولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید NEW — کولر گازی اینورتر ال جی باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

NEW — کولر گازی ال جی از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف با کمپرسور اینورتر و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در NEW — کولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. NEW — کولر گازی ال جی اینورتر با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این NEW — کولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا  را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. NEW — کولر گازی ال جی با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی  از دیگر ویژگیهای NEW — کولر گازی بیگ اینورتر مدل 2018 می باشد این NEW — کولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین کولرهای گازی به شمار می‌رود. کولرگازی ال جی مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).NEW — کولر گازی ال جی بیگ اینورتر دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید NEW — کولر گازی ال جی بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان NEW — کولر گازی ال جی خود را خریداری کنید.


 

خرید NEW — کولر گازی اینورتر ال جی

 

 
سیستم اینورتر NEW — کولر گازی ال جی
 

در NEW — کولر گازی ال جی کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در NEW — کولر گازی 2018 ال جی به خاطر برد اینورتر یا همان دی سی اینورتر رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن NEW — کولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف برق کمتری نسبت به NEW — کولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل NEW — کولر گازی ال جی 2018 برد اینورتر برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید NEW — کولر گازی   ال جی بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

 

 NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++

 

 

خنک کنندگی سریع NEW — کولر گازی اینورتر بانه

 

یکی از خصوصیات این کولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند NEW — کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور NEW — کولر گازی ال جی تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید NEW — کولر گازی ال جی مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد NEW — کولر گازی تهیه نموده ایم.


 

 NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++

 


ویژگی اسمارت NEW — کولر گازی ال جی
 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. NEW — کولر گازی  ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت  از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری  به عمل می‌آورد.NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب  باد را  به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار NEW — کولر گازی ال جی در رده کم مصرف ترین NEW — کولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر ال جی که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این NEW — کولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا NEW — کولر گازی ال جی
 

شمامی توانید با استفاده از این NEW — کولر گازی اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین NEW — کولر گازی سرد و گرم ال جی دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر NEW — کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید NEW — کولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن NEW — کولر گازی باشید.

 

NEW — کولر گازی اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده

 

پرتاب باد تا 20 متر NEW — کولر گازی ال جی
 

معمولا فروشندگان NEW — کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.NEW — کولر گازی اسپیلت ال جی اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد NEW — کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد NEW — کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص NEW — کولر گازی  ال جی خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید NEW — کولر گازی بانه موثر باشد.

 

 

فروشندگان NEW — کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند

 


جریان هوای 4 طرفه NEW — کولر گازی اینورتر

 

شبکه های داخل یونیت داخلی NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی NEW — کولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این NEW — کولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست

 

فین های طلایی NEW — کولر گازی ال جی بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف NEW — کولر گازی  اینورتر ال جی می شود.کمپرسور کولرهای  کم مصرف ال جی طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است  کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. NEW — کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت  چندیتن سال از این قابلیت  استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

کمپرسور کولرهای  کم مصرف ال جی طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است

 

گاز خنک کننده R410a NEW — کولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل NEW — کولر گازی  ال جی از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور NEW — کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی NEW — کولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید NEW — کولر گازی ال جی باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

در جدیدترین مدل NEW — کولر گازی  ال جی از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند

 

حوالت خواب NEW — کولر گازی ال جی بانه
 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.کولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

 

حوالت خواب NEW — کولر گازی ال جی بانه

 

حالت کم صدا NEW — کولر گازی ال جی اینورتر

 

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه کولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. کولر های گازی ال جی اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. NEW — کولر گازی ال جی با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

کولر های گازی ال جی اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید.

 

NEW — کولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

 

تلفن های تماس جهت خرید NEW — کولر گازی الجی

09185183650

09189971525

09189971107

توضیحات ساخت

کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان

لوازم جانبی

ریموت کنترل : 
دفترچه راهنما : 
اقلام همراه NEW — کولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر : 
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل

ظرفیت ها

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :

سایر مشخصات

سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر : 
نصب قابل تغییر : 
پنل قابل شست و شو : 
فیلتر یون بوزدایی بادوام : 
نمایشگر دما : 
جریان هوا چند طرفه : 
شروع به کار مجدد خودکار : 
تنظیم خودکار جریان هوا : 
قابلیت تنظیم سرعت : 
طول سیم : 5 متر

ابعاد و وزن

ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم

سایر مشخصات محصول

مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
 
اسکن هوشمند : 
حالت خواب عمیق : 
سیستم Auto restart : 
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) : 
نمایشگر جلوی پنل داخلی : 
فیلتر ضد باکتری : 
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا : 
تایمر برنامه : 
نوع موتور NEW — کولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری

محصولات مرتبط

 


 

 


قيمت کولر گازي ال جي dual inverter × قيمت کولر گازي ال جي ديجي کالا × قيمت کولر گازي ال جي در بانه × قيمت کولر گازي ال جي 18000 × کولر گازي ال جي نکست پلاس 30000 × قيمت کولر گازي ال جي 24000 × کولر گازي ال جي دوال اينورتر × کولر گازي ال جي 24000 × ال جي استور × قيمت کولر گازي ال جي خريد اسپليت اينورتر lg × pricelistforgascooler × buydomesticbane × ليست قيمت کولر گازي ال جي ، گري ، سامسونگ ، اجنرال × کولرگازيواسپليتالجي × قیمت و مشخصات انواع کولر هاي گازي و اسپليت ال جي × کولرگازي 24000 × کولر گازي × قيمت کولر گازي ال جي 2018 × خريد کولر گازي دي سي اينورتر × ال جي × خريد کولر گازي و اسپليت ال جي با تضمين بهترين قيمت × ليستقيمت_کولرگازي × search~lg × ليست قيمت کولر گازي ال جي (lg) ايمالز × تهويه، سرمايش و گرمايش کولر گازي × مشخصات، قيمت و خريد کولر گازي ال جي مدل next plus × ‏نکست پلاس 2 (27000) · ‏titan big · ‏سيستم تهويه مطبوع ديواري × کولرگازي: بررسي و خريد کولرگازي ال جي | ال جي ايران lg × کولر گازي و اسپليت × کولر گازي ال جي | دماتجهيز × coolerbaneh1ir × google × اطلاعات تخصصي در دماتجهيز × کولر گازي ال جي:قيمت‌ فروش ويژه،تصاوير و مشخصات فني انواع کولرهاي گازي و اسپليت ال جي × خريد اينترنتي کولر گازي ال جي مدل next plus bv246stq 24000 × جديدترين مدل‌هاي کولر گازي ال جي × قيمت انواع کولر گازي ال جي از فروشگاه آنلاين ديجي‌کالا × کولر گازي ال جي بانه × مشخصات فني و تصاوير و قيمت و اطلاعات فروش مدل هاي مختلف کولرهاي گازي ال جي × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر ال جی 24000 lg split nt247sk3 × کولرگازی اینورتر ال جی 24000 lg split bsnw246k3b0 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی dual inverter × قیمت NEW — کولر گازی ال جی دیجی کالا × قیمت NEW — کولر گازی ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 30000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۱۸۰۰۰ × NEW — کولر گازی ال جی دوال اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 38000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی مدل ksh2468ruq × قیمت NEW — کولر گازی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر ال جی ۱۸۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 36000 × قيمت كولر گازي × قیمت پنل NEW — کولر گازی ال جی × NEW — کولر گازی 7000 ال جی × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی تایتان 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ksh3077rq1 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی دوال اینورتر × کولر دوال اینورتر ال جی × دوال اینورتر چیست × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس × قیمت انواع NEW — کولر گازی × NEW — کولر گازی ایستاده × NEW — کولر گازی ایستاده خانگی × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس بانه × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 27000 × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 18000 × قیمت نکست پلاس 2 (27000) × NEW — کولر گازی ال جی نکست تایتان × NEW — کولر گازی نکست وان ال جی × قیمت NEW — کولر گازی ال جی مدل bv246stq × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 96 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 97 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 98 × NEW — کولر گازی ال جی نیو تایتان 24000 × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 32000 × NEW — کولر گازی کم مصرف سامسونگ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 دست دوم × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 18000 × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 در بانه × NEW — کولر گازی کوچک × قیمت NEW — کولر گازی 30000 اجنرال × NEW — کولر گازی ال جی نکست تایتان بانه × قیمت نکست پلاس اینورتر next plus inverter × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس قیمت × فروشگاه بانه کولر × جديدترين کولر گازي ال جي با برد دي سي اينورتر با گاز r410a ×

 

 

ادامه مطلب...
بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - لیست قیمت جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - نمایندگی جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - خرید جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارزانترین: جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارسال (جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 ساعت 01:09:01.

 

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | کد کالا:  010901

, قيمت انواع کولر گازي  General 2022  تماس باشماره 09185183650

کولرگازي جنرال (GENERAL SH , GENERAL شکار , GENERAL لبخندی , GENERAL MAXمکس , )

 

کولرگازي جنرال (GENERAL SH , GENERAL شکار , GENERAL لبخندی , GENERAL MAXمکس , )

 

اجنرال یکی از قدیمی ترین برند در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد که جدیدتریت NEW — کولر گازی ۲۰۱۸ خود را وارد بازار کرده است، این NEW — کولر گازی با تکنولوژی سرمایش و گرمایش و سیستم دی سی اینورتر می تواند انتخابی عالی برای مصرف کنندگان NEW — کولر گازی باشد. این NEW — کولر گازی در رنگ سفید ارایه شده و دارای طراحی زیبای پنل داخلی می باشد.مزیت جدیترین NEW — کولر گازی اجنرال دی سی اینورتر بردی است که در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که میتواند مصرف برق NEW — کولر گازی ۲۰۱۸ اجنرال را به مقدار زیادی پایین بیاورد سوا از این یک قطعه چرخ دنده ای شکل در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که اجازه خاموش شدن مطلق را به NEW — کولر گازی نمی دهد که به این نوع موتور متغیر با دور ثابت می گویند، با بردی که در داخل NEW — کولر گازی و این قطعه جدید که فقط در کولر های گازی 2022 تعبیه شده است میتوان مصرف NEW — کولر گازی را تا 73% کاهش داد که شما مشتریان گرامی با خرید این NEW — کولر گازی دی سی اینورتر 2022 اجنرال دیگر نباید نگران قبض های سر سام آور برق باشید.NEW — کولر گازی بانه 2022 اجنرال دی سی اینورتر از فناوری و تکنولوژی اینورتر بی نهایت کم مصرف و ردە انرژی +++A درست و طراحی شدە کمپرسور این مدل از کولر اسپیلت از نوع روتاری و اسکرول با گنجایش BTU بانه 2022  است کە کە با توجە بە ظرفیت این نوع بە شیوە کاملا استاندارد برای مکان و محیطهایی تا حداکثر 45 متر مناسب است. کولرگازی اجنرال در کاوازاکی ژاپن طراحی شده و در تایلند مونتاژ می شود ولی باید گفت که مدل فیک آن نیز در بازار موجود است که قطعات چین و مونتاژ چین هستند حال از کجا بدانیم که ما اسپلیت اجنرال اصلی را خریداری کرده ایم؟ باید گفت که هم از نظر قیمت هم طراحی آن با مدل فیک آن فرق دارد با خرید خود از فروشگاه اینترنتی تک فروش ما این اطمینان رو به شما می دهیم که یک خرید مطمن داشته باشید شما می توانید برای خرید انواع برند با فروشگاه تک فروش در ارتباط باشید.

 

کولرگازی اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن مورد تست کیفیت قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در سخت ترین شرایط کاری برای این محصول میسر شود.کولرهای گازی اینورتر دار اُجنرال به واسطه‌ی کیفیت، دوام و کارایی خوب و مناسب در کشور ما شناخته شده‌اند و از برندهای معتبر و خوشنام می‌باشند. این NEW — کولر گازی دارای فیلتر های یون زدایی عصاره سیب می باشد که می تواند هوای داخل اتاق را عاری از هر گونه دود سیگار، بوی نامطبوع و ... را از بین ببرد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش بعد از نصب این NEW — کولر گازی و اندازه گیری آمپر مصرفی با دستگاه آمپرسنج مشاهده کردند که در توان btu بانه 2022  این اسپلیت مصرف آن تنها 7/8 الی 7/2 آمپر است.کولرگازی کم مصرف اینورتر اجنرال دارای برچسب انرژی A+++ بوده و از گاز مبرّد R410a استفاده می کند.NEW — کولر گازی بانه 2022  اجنرال مدل ASGS36LFCA با عملکرد گرمایشی و سرمایشی جهت استفاده، خنک‌سازی و تهویه‌ی اتاق‌ها و سالن‌های با متراژ بالا حداکثر تا سقف 110 مترمربع گزینه‌ی بسیار مناسبی می‌باشد.به دلیل قابلیت سرمایشی و گرمایشی NEW — کولر گازی بانه 2022  اجنرال می‌توان در هر دو فصل گرما و سرما از آن استفاده نمود و آب و هوایی مطبوع را پدید آورد.مصرف برق NEW — کولر گازی ۲۰۱۸ اجنرال را به مقدار زیادی پایین بیاورد سوا از این یک قطعه چرخ دنده ای شکل در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که اجازه خاموش شدن مطلق را به NEW — کولر گازی نمی دهد که به این نوع موتور متغیر با دور ثابت می گویند، با بردی که در داخل NEW — کولر گازی و این قطعه جدید که فقط در کولر های گازی 2022 تعبیه شده است میتوان مصرف NEW — کولر گازی را تا 73% کاهش داد که شما مشتریان گرامی با خرید NEW — کولر گازی دی سی اینورتر 2022 اجنرال دیگر نباید نگران قبض های سر سام آور برق باشید. این NEW — کولر گازی از نوع کولرهای مخصوص مناطق حاره‌ای است و برای مناطقی مناسب است که میانگین دمای روزهای تابستانی آن تا 52 درجه‌ی سانتیگراد می‌رسد. تک فروش با اطمینان کامل از NEW — کولر گازی اجنرال، کمپرسور این دستگاه را بدون هیچ قید و شرطی برای اولین بار در ایران به مدت 5 سال گارانتی کرده است.

 

 


 

 

 


کولرگازی جنرال × کولرگازی 24000 جنرال | خرید کولرگازی 24000 جنرال × کولرگازی جنرال الکتریک 24000 فروشگاه بانه کولرز × کولرگازی جنرال الکتریک × general smile steel 30000 فروشندگان و قیمت NEW — کولر گازی × خرید NEW — کولر گازی اجنرال از بانه | قیمت NEW — کولر گازی و اسپلیت × NEW — کولر گازی بانه، کولر بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی اسپلیت general طرح لبخند × NEW — کولر گازی 24 هزار جنرال طرح لبخندی خرید اینترنتی از بانه × خرید | فروش | لوازم سیستم گرمایشی سرمایشی و گاز × baneh بانه browse سیستم گرمایشی دکوراسیون لوازم خانگی × کولرگازی لبخندی جنرال 30000 مدل gnr30gwaa فروشگاه × shop ogeneral air conditioner model gnr30gwaa × NEW — کولر گازی | فروشگاه بانه ویترین × NEW — کولر گازی جنرال 18000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال r410 × NEW — کولر گازی جنرال 30000 اصلی × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار × NEW — کولر گازی جنرال 12000 × NEW — کولر گازی جنرال شکار 30000 × NEW — کولر گازی جنرال zh 30000 × مشخصات فنی NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند 24000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال در بانه × افزودن به سبد خرید × shkar general air conditioner gnr18gw 18000 btu × NEW — کولر گازی سرمایشی و گرمایشی شکار جنرال لبخند × 24000 NEW — کولر گازی 24 هزار جنرال طرح ل × کولرگازی 24000 جنرال × کولرگازی دو پنل دو تکه دیواری × اسپلیت اینورتر بانه × خرید انلاین بانه × خرید از بانه × جنرال الکتریک 24000 × general smile steel 30000 × NEW — کولر گازی جنرال لبخند استیل 30000 × فروشگاه ممتازکالا بانه کردستان × خرید NEW — کولر گازی اجنرال از بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال × قیمت NEW — کولر گازی جنرال در تهران × NEW — کولر گازی بانه × موتور کاوازاکی ژاپن × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 30000 × general gnr24gw air conditioner × NEW — کولر گازی اسپلیت سرد و گرم 24000 جنرال طرح لبخند × مشخصات NEW — کولر گازی 24 هزار جنرال طرح لبخندی × کمپرسور طلایی × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال (general) ایمالز × قیمت NEW — کولر گازی جنرال ™general × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 30000 بانه ، NEW — کولر گازی جنرال × قیمت انواع NEW — کولر گازی جنرال اجنرال سامسونگ ال جی × مشخصات، قیمت و خرید NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند × جنرال لیست قیمت بهترین NEW — کولر گازی و اسپلیت جنرال × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال فروشگاه اینترنتی ماه بانو × NEW — کولر گازی جنرال | دماتجهیز × لیست قیمت نمایندگی مرکزی NEW — کولر گازی جنرال پایین ترین × لیست قیمت کولرگازی جنرال در بانه دات کام فروشگاه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال zh × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 12000 بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی ایر جنرال × قیمت NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند استیل × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 32000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار بانه ، اسپلیت اینورتر جنرال × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار لبخندی با ظرفیت 24000 × لیست قیمت نمایندگی فروش NEW — کولر گازی جنرال لبخندی shkar × لیست قیمت نمایندگی مرکزی NEW — کولر گازی جنرال شرکت شکار × NEW — کولر گازی جنرال شکارgeneral shkar ™general × NEW — کولر گازی جنرال شکار(کم مصرف)general inverter shkar × قیمت کولرگازی دیجیتال جنرال شکار 24000 general × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار 24000 ممتازکالا × NEW — کولر گازی اسپیلت جنرال شکار اینورتر سرد و گرم 24000 × NEW — کولر گازی جنرال شکار اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار ۳۰۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار 24000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار 30000 × NEW — کولر گازی جنرال شکار 12000 × NEW — کولر گازی شکار جنرال 24000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار 18000 × NEW — کولر گازی اسپلیت سرد و گرم جنرال زد اچ general zh 30000 × NEW — کولر گازی جنرال zh روتاری گاز r410a با 24000btu × NEW — کولر گازی جنرال زد اچ کم مصرف general zh inveter × قیمت NEW — کولر گازی جنرال zh گوگل کالا × لیست قیمت نمایندگی NEW — کولر گازی جنرال زد اچ general cooler × لیست قیمت نمایندگی مرکزی NEW — کولر گازی جنرال کولر جنرال zh × NEW — کولر گازی جنرال پرتابل زد اچ zh پرتابل 12000 فروشندگان × قیمت NEW — کولر گازی جنرال zh مدل و طرح زد اچ × NEW — کولر گازی جنرال زد اچ zh آپارات × قیمت NEW — کولر گازی جنرال زد اچ zh 30000 در بانه ممتازکالا × کولر جنرال zh 18000 × اسپلیت جنرال zh 30000 × کیفیت NEW — کولر گازی جنرال × NEW — کولر گازی جنرال zh 18000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال zh 12000 × مشخصات فنی NEW — کولر گازی جنرال zh × کولر جنرال zh بانه × کولر جنرال zh 30000 × لیست قیمت NEW — کولر گازی اجنرال در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ × NEW — کولر گازی جنرال 9000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال ۱۲۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی 12 هزار جنرال × NEW — کولر گازی اسپلیت سرد و گرم جنرال general 18000 × general digital 18000 فروشندگان و قیمت NEW — کولر گازی ایمالز × قیمت کولرگازی 18000 جنرال general split gnr18sgw × قیمت و خرید NEW — کولر گازی gnr 18sgw aa جنرال general × فروش ویژه ، قیمت NEW — کولر گازی 18000 اجنرال اینورتر کم مصرف × NEW — کولر گازی 18000 طرح لبخند جنرال تک فروش × قیمت و خرید NEW — کولر گازی 18000 لبخندی جنرال سلام بابا × NEW — کولر گازی 18000 جنرال طرح لبخند سرد و گرم general × NEW — کولر گازی سرد و گرم 18000 جنرال general air × موتور کولر اسپیلت جنرال × قیمت NEW — کولر گازی فوجی 18000 × بهترین NEW — کولر گازی 18000 × NEW — کولر گازی جنرال مکس 18000 × کولر ۱۸ هزار جنرال × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند ۱۸۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 18 هزار × كولر گازي جنرال اسپلیت 24000 با گاز r410 خرید بانه × NEW — کولر گازی جنرال zh با گاز r410a ™general × NEW — کولر گازی جنرال اسپلیت rtc با گاز r410a ™general × قیمت کولرگازی جنرال خرید کولرگازی جنرال general × کولرگازی جدید اجنرال با گاز r410 خرید از فروشگاه × NEW — کولر گازی جنرال 2022 طرح لبخند تک فروش × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند گاز r410 مصرف انرژی a × قیمت کولرگازی سرد و گرم جنرال لبخندی general gnr × NEW — کولر گازی اجنرال 2022 × مصرف برق NEW — کولر گازی جنرال 24000 × عکس NEW — کولر گازی جنرال × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 30000 × قیمت NEW — کولر گازی 24 هزار جنرال × NEW — کولر گازی جنرال 24000 × لیست قیمت NEW — کولر گازی ایر جنرال (air general) ایمالز × air general tk 12 فروشندگان و قیمت NEW — کولر گازی ایمالز × لیست قیمت NEW — کولر گازی ایرجنرال نمایندگی جنرال کولر × لیست قیمت روز NEW — کولر گازی air conditioner | ترب × لیست قیمت NEW — کولر گازی air conditioner | ترب × NEW — کولر گازی | نقد، بررسی و مقایسه air general ایر جنرال × قیمت NEW — کولر گازی ایر جنرال هفت گردون × لیست قیمت NEW — کولر گازی اجنرال × قیمت NEW — کولر گازی دی جنرال × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 36000 × قیمت NEW — کولر گازی جنرال × NEW — کولر گازی 6000 × NEW — کولر گازی ایر جنرال 30000 × شرکت ایر جنرال × NEW — کولر گازی جنرال لبخند استیل 24۰۰۰ NEW — کولر گازی | قیمت × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند استیلgeneral style smile × لیست قیمت NEW — کولر گازی اسپلیت general طرح لبخن × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنراللیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند خرید کولرگازی کم مصرف × قیمت خرید NEW — کولر گازی 30 هزار جنرال طرح لبخندی از فروشگاه × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند استیل 24000 × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند استیل 30000 × NEW — کولر گازی جنرال مدل لبخندی استیل × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند 12000 × NEW — کولر گازی جنرال طرح لبخند 18000 × NEW — کولر گازی جنرال شکار طرح لبخند × قیمت NEW — کولر گازی 32000 جنرال لبخندی general gnr32wn × NEW — کولر گازی اجنرال پانل دیواری 32000 اینورتر| سرد و گرم × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 30000 بانه ، NEW — کولر گازی جنرال طرح × NEW — کولر گازی جنرال ایستاده sh 32000 × NEW — کولر گازی جنرال ایستاده sh 32000 – کولرها اولین مرجع × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال ایستاده اس اچ sh 32000 | ترب × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال لبخندی general gnr × NEW — کولر گازی اسپلیت سرد و گرم جنرال general 30000 طرح × مصرف برق NEW — کولر گازی جنرال 30000 ×

 

 


 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " جدید و ارزان، قیمت کولر گازی اجنرال - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان " .

 

 

 


( Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان )فروشگاه کولر گازي بانه، کولر گازي اينورتر و کم مصرفSCOPSANG.IR