جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - (1332)(New - 2022)

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - لیست قیمت جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - نمایندگی جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - خرید جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارزانترین: جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارسال (جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 ساعت 01:13:32.

 

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | کد کالا:  011332


COOLERIRANIAN.IR : NEW — کولر گازی ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++

 

NEW — کولر گازی ال جی با گرید A+++ یکی از بهترین NEW — کولر گازی های موجود در بانه می باشد.NEW — کولر گازی  ال جی،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید NEW — کولر گازی  ال جی به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت NEW — کولر گازی ال جی به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه کولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

 
NEW — کولر گازی ال جی اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر


یکی از پرفروش ترین  و متنوع ترین محصولات  ال جی سیستم های  تهویه  مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه  تولید سالانه  و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم  وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. NEW — کولر گازی کم مصرف ال جی یکی از NEW — کولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این NEW — کولر گازی دیواری اینورتر ال جی ارزشمند یا بهتر بگوییم NEW — کولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت NEW — کولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید NEW — کولر گازی اینورتر ال جی باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

NEW — کولر گازی ال جی از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف با کمپرسور اینورتر و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در NEW — کولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. NEW — کولر گازی ال جی اینورتر با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این NEW — کولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا  را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. NEW — کولر گازی ال جی با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی  از دیگر ویژگیهای NEW — کولر گازی بیگ اینورتر مدل 2018 می باشد این NEW — کولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین کولرهای گازی به شمار می‌رود. کولرگازی ال جی مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).NEW — کولر گازی ال جی بیگ اینورتر دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید NEW — کولر گازی ال جی بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان NEW — کولر گازی ال جی خود را خریداری کنید.


 

خرید NEW — کولر گازی اینورتر ال جی

 

 
سیستم اینورتر NEW — کولر گازی ال جی
 

در NEW — کولر گازی ال جی کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در NEW — کولر گازی 2018 ال جی به خاطر برد اینورتر یا همان دی سی اینورتر رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن NEW — کولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف برق کمتری نسبت به NEW — کولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل NEW — کولر گازی ال جی 2018 برد اینورتر برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید NEW — کولر گازی   ال جی بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

 

 NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++

 

 

خنک کنندگی سریع NEW — کولر گازی اینورتر بانه

 

یکی از خصوصیات این کولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند NEW — کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور NEW — کولر گازی ال جی تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید NEW — کولر گازی ال جی مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد NEW — کولر گازی تهیه نموده ایم.


 

 NEW — کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++

 


ویژگی اسمارت NEW — کولر گازی ال جی
 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. NEW — کولر گازی  ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت  از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری  به عمل می‌آورد.NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب  باد را  به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار NEW — کولر گازی ال جی در رده کم مصرف ترین NEW — کولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر ال جی که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این NEW — کولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا NEW — کولر گازی ال جی
 

شمامی توانید با استفاده از این NEW — کولر گازی اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین NEW — کولر گازی سرد و گرم ال جی دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر NEW — کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید NEW — کولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن NEW — کولر گازی باشید.

 

NEW — کولر گازی اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده

 

پرتاب باد تا 20 متر NEW — کولر گازی ال جی
 

معمولا فروشندگان NEW — کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.NEW — کولر گازی اسپیلت ال جی اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد NEW — کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد NEW — کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص NEW — کولر گازی  ال جی خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید NEW — کولر گازی بانه موثر باشد.

 

 

فروشندگان NEW — کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند

 


جریان هوای 4 طرفه NEW — کولر گازی اینورتر

 

شبکه های داخل یونیت داخلی NEW — کولر گازی  ال جی کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی NEW — کولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این NEW — کولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست

 

فین های طلایی NEW — کولر گازی ال جی بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف NEW — کولر گازی  اینورتر ال جی می شود.کمپرسور کولرهای  کم مصرف ال جی طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است  کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. NEW — کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت  چندیتن سال از این قابلیت  استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

کمپرسور کولرهای  کم مصرف ال جی طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است

 

گاز خنک کننده R410a NEW — کولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل NEW — کولر گازی  ال جی از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور NEW — کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی NEW — کولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید NEW — کولر گازی ال جی کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید NEW — کولر گازی ال جی باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

در جدیدترین مدل NEW — کولر گازی  ال جی از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند

 

حوالت خواب NEW — کولر گازی ال جی بانه
 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.کولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در NEW — کولر گازی  ال جی اینورتر به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

 

حوالت خواب NEW — کولر گازی ال جی بانه

 

حالت کم صدا NEW — کولر گازی ال جی اینورتر

 

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه کولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. کولر های گازی ال جی اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. NEW — کولر گازی ال جی با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

کولر های گازی ال جی اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید.

 

NEW — کولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

 

تلفن های تماس جهت خرید NEW — کولر گازی الجی

09185183650

09189971525

09189971107

توضیحات ساخت

کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان

لوازم جانبی

ریموت کنترل : 
دفترچه راهنما : 
اقلام همراه NEW — کولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر : 
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل

ظرفیت ها

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :

سایر مشخصات

سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر : 
نصب قابل تغییر : 
پنل قابل شست و شو : 
فیلتر یون بوزدایی بادوام : 
نمایشگر دما : 
جریان هوا چند طرفه : 
شروع به کار مجدد خودکار : 
تنظیم خودکار جریان هوا : 
قابلیت تنظیم سرعت : 
طول سیم : 5 متر

ابعاد و وزن

ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم

سایر مشخصات محصول

مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
 
اسکن هوشمند : 
حالت خواب عمیق : 
سیستم Auto restart : 
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) : 
نمایشگر جلوی پنل داخلی : 
فیلتر ضد باکتری : 
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا : 
تایمر برنامه : 
نوع موتور NEW — کولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری

محصولات مرتبط

 


 

 


قيمت کولر گازي ال جي dual inverter × قيمت کولر گازي ال جي ديجي کالا × قيمت کولر گازي ال جي در بانه × قيمت کولر گازي ال جي 18000 × کولر گازي ال جي نکست پلاس 30000 × قيمت کولر گازي ال جي 24000 × کولر گازي ال جي دوال اينورتر × کولر گازي ال جي 24000 × ال جي استور × قيمت کولر گازي ال جي خريد اسپليت اينورتر lg × pricelistforgascooler × buydomesticbane × ليست قيمت کولر گازي ال جي ، گري ، سامسونگ ، اجنرال × کولرگازيواسپليتالجي × قیمت و مشخصات انواع کولر هاي گازي و اسپليت ال جي × کولرگازي 24000 × کولر گازي × قيمت کولر گازي ال جي 2018 × خريد کولر گازي دي سي اينورتر × ال جي × خريد کولر گازي و اسپليت ال جي با تضمين بهترين قيمت × ليستقيمت_کولرگازي × search~lg × ليست قيمت کولر گازي ال جي (lg) ايمالز × تهويه، سرمايش و گرمايش کولر گازي × مشخصات، قيمت و خريد کولر گازي ال جي مدل next plus × ‏نکست پلاس 2 (27000) · ‏titan big · ‏سيستم تهويه مطبوع ديواري × کولرگازي: بررسي و خريد کولرگازي ال جي | ال جي ايران lg × کولر گازي و اسپليت × کولر گازي ال جي | دماتجهيز × coolerbaneh1ir × google × اطلاعات تخصصي در دماتجهيز × کولر گازي ال جي:قيمت‌ فروش ويژه،تصاوير و مشخصات فني انواع کولرهاي گازي و اسپليت ال جي × خريد اينترنتي کولر گازي ال جي مدل next plus bv246stq 24000 × جديدترين مدل‌هاي کولر گازي ال جي × قيمت انواع کولر گازي ال جي از فروشگاه آنلاين ديجي‌کالا × کولر گازي ال جي بانه × مشخصات فني و تصاوير و قيمت و اطلاعات فروش مدل هاي مختلف کولرهاي گازي ال جي × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر ال جی 24000 lg split nt247sk3 × کولرگازی اینورتر ال جی 24000 lg split bsnw246k3b0 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی dual inverter × قیمت NEW — کولر گازی ال جی دیجی کالا × قیمت NEW — کولر گازی ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 30000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۱۸۰۰۰ × NEW — کولر گازی ال جی دوال اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 38000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی مدل ksh2468ruq × قیمت NEW — کولر گازی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر ال جی ۱۸۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 36000 × قيمت كولر گازي × قیمت پنل NEW — کولر گازی ال جی × NEW — کولر گازی 7000 ال جی × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی تایتان 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ksh3077rq1 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی دوال اینورتر × کولر دوال اینورتر ال جی × دوال اینورتر چیست × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس × قیمت انواع NEW — کولر گازی × NEW — کولر گازی ایستاده × NEW — کولر گازی ایستاده خانگی × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس بانه × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 27000 × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس 18000 × قیمت نکست پلاس 2 (27000) × NEW — کولر گازی ال جی نکست تایتان × NEW — کولر گازی نکست وان ال جی × قیمت NEW — کولر گازی ال جی مدل bv246stq × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 96 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 97 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 98 × NEW — کولر گازی ال جی نیو تایتان 24000 × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 32000 × NEW — کولر گازی کم مصرف سامسونگ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 دست دوم × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 18000 × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 در بانه × NEW — کولر گازی کوچک × قیمت NEW — کولر گازی 30000 اجنرال × NEW — کولر گازی ال جی نکست تایتان بانه × قیمت نکست پلاس اینورتر next plus inverter × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس قیمت × فروشگاه بانه کولر × جديدترين کولر گازي ال جي با برد دي سي اينورتر با گاز r410a ×

 

 

ادامه مطلب...
بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - لیست قیمت جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - نمایندگی جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - خرید جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارزانترین: جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان - ارسال (جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 ساعت 01:13:32.

 

جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | کد کالا:  011332

NEW — کولر گازی بانه 2018   (کم مصرف ترین مدل های NEW — کولر گازی )COOLRIRANIAN.IR

 

 

NEW — کولر گازی بانه ۲۰۲۲ اجنرال دی سی اینورتر ۲۰۲۲ با گرید A+++ مدل asgs36lfa

 

اجنرال یکی از قدیمی ترین برند در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد که جدیدتریت NEW — کولر گازی ۲۰۲۲ خود را وارد بازار کرده است، این NEW — کولر گازی با تکنولوژی سرمایش و گرمایش و سیستم دی سی اینورتر می تواند انتخابی عالی برای مصرف کنندگان NEW — کولر گازی باشد. این NEW — کولر گازی در رنگ سفید ارایه شده و دارای طراحی زیبای پنل داخلی می باشد.مزیت جدیترین NEW — کولر گازی اجنرال دی سی اینورتر بردی است که در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که میتواند مصرف برق NEW — کولر گازی ۲۰۲۲ اجنرال را به مقدار زیادی پایین بیاورد سوا از این یک قطعه چرخ دنده ای شکل در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که اجازه خاموش شدن مطلق را به NEW — کولر گازی نمی دهد که به این نوع موتور متغیر با دور ثابت می گویند، با بردی که در داخل NEW — کولر گازی و این قطعه جدید که فقط در کولر های گازی ۲۰۲۲ تعبیه شده است میتوان مصرف NEW — کولر گازی را تا 73% کاهش داد که شما مشتریان گرامی با خرید این NEW — کولر گازی دی سی اینورتر ۲۰۲۲ اجنرال دیگر نباید نگران قبض های سر سام آور برق باشید.NEW — کولر گازی بانه ۲۰۲۲ اجنرال دی سی اینورتر از فناوری و تکنولوژی اینورتر بی نهایت کم مصرف و ردە انرژی +++A درست و طراحی شدە کمپرسور این مدل از کولر اسپیلت از نوع روتاری و اسکرول با گنجایش BTU بانه ۲۰۲۲  است کە کە با توجە بە ظرفیت این نوع بە شیوە کاملا استاندارد برای مکان و محیطهایی تا حداکثر 45 متر مناسب است. کولرگازی (COOLERIRANIAN.IR) اجنرال در کاوازاکی ژاپن طراحی شده و در تایلند مونتاژ می شود ولی باید گفت که مدل فیک آن نیز در بازار موجود است که قطعات چین و مونتاژ چین هستند حال از کجا بدانیم که ما اسپلیت اجنرال اصلی را خریداری کرده ایم؟ باید گفت که هم از نظر قیمت هم طراحی آن با مدل فیک آن فرق دارد با خرید خود از فروشگاه اینترنتی تک فروش ما این اطمینان رو به شما می دهیم که یک خرید مطمن داشته باشید شما می توانید برای خرید انواع برند با کولرگازی ایرانیان ۲۰۲۲ در ارتباط باشید.

 کولرگازی ایرانیان 2020

کولرگازی (COOLERIRANIAN.IR) اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن مورد تست کیفیت قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در سخت ترین شرایط کاری برای این محصول میسر شود.کولرهای گازی اینورتر دار اُجنرال به واسطه‌ی کیفیت، دوام و کارایی خوب و مناسب در کشور ما شناخته شده‌اند و از برندهای معتبر و خوشنام می‌باشند. این NEW — کولر گازی دارای فیلتر های یون زدایی عصاره سیب می باشد که می تواند هوای داخل اتاق را عاری از هر گونه دود سیگار، بوی نامطبوع و ... را از بین ببرد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی تک فروش بعد از نصب این NEW — کولر گازی و اندازه گیری آمپر مصرفی با دستگاه آمپرسنج مشاهده کردند که در توان btu بانه ۲۰۲۲  این اسپلیت مصرف آن تنها 7/8 الی 7/2 آمپر است.کولرگازی (COOLERIRANIAN.IR) کم مصرف اینورتر اجنرال دارای برچسب انرژی A+++ بوده و از گاز مبرّد R410a استفاده می کند.NEW — کولر گازی بانه ۲۰۲۲  اجنرال مدل ASGS36LFCA با عملکرد گرمایشی و سرمایشی جهت استفاده، خنک‌سازی و تهویه‌ی اتاق‌ها و سالن‌های با متراژ بالا حداکثر تا سقف 110 مترمربع گزینه‌ی بسیار مناسبی می‌باشد.به دلیل قابلیت سرمایشی و گرمایشی NEW — کولر گازی بانه ۲۰۲۲  اجنرال می‌توان در هر دو فصل گرما و سرما از آن استفاده نمود و آب و هوایی مطبوع را پدید آورد.مصرف برق NEW — کولر گازی ۲۰۲۲ اجنرال را به مقدار زیادی پایین بیاورد سوا از این یک قطعه چرخ دنده ای شکل در داخل موتور NEW — کولر گازی تعبیه شده است که اجازه خاموش شدن مطلق را به NEW — کولر گازی نمی دهد که به این نوع موتور متغیر با دور ثابت می گویند، با بردی که در داخل NEW — کولر گازی و این قطعه جدید که فقط در کولر های گازی ۲۰۲۲ تعبیه شده است میتوان مصرف NEW — کولر گازی را تا 73% کاهش داد که شما مشتریان گرامی با خرید NEW — کولر گازی دی سی اینورتر ۲۰۲۲ اجنرال دیگر نباید نگران قبض های سر سام آور برق باشید. این NEW — کولر گازی از نوع کولرهای مخصوص مناطق حاره‌ای است و برای مناطقی مناسب است که میانگین دمای روزهای تابستانی آن تا 52 درجه‌ی سانتیگراد می‌رسد. تک فروش با اطمینان کامل از NEW — کولر گازی اجنرال، کمپرسور این دستگاه را بدون هیچ قید و شرطی برای اولین بار در ایران به مدت 5 سال گارانتی کرده است.

 

 

 


 

قیمت NEW — کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ در بانه × قیمت انواع NEW — کولر گازی اجنرال بانه × بانه قیمت NEW — کولر گازی اجنرال × قیمت NEW — کولر گازی جنرال در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی بانه × قیمت NEW — کولر گازی اسپلیت اجنرال در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال در بانه × قيمت كولر گازي اجنرال در بانه × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ در بازار بانه × قیمت NEW — کولر گازی در بازار بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال در بازار بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی در بازار بانه × قیمت NEW — کولر گازی پرتابل در بانه × قیمت NEW — کولر گازی پرتابل بانه × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر اجنرال در بانه × قیمت کولرهای گازی اینورتر در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر دار در بانه × قیمت NEW — کولر گازی در بانه اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی پنجره ای در بانه × قیمت NEW — کولر گازی بانه ای × قیمت NEW — کولر گازی اینورتردار بانه × قیمت NEW — کولر گازی اینورتر بانه × قیمت NEW — کولر گازی ایستاده در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ایستاده بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال اینورتر در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال اینورتر بانه × قیمت کولرهای گازی بانه ای × قیمت NEW — کولر گازی پنجره ای بانه × لیست قیمت انواع NEW — کولر گازی در بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی گری در بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ در بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال در بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی ال جی بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی اجنرال در بانه × لیست قیمت کولر های گازی بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی در بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی جنرال بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی بانه ای × لیست قیمت NEW — کولر گازی اجنرال بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال گلد در بانه × NEW — کولر گازی جنرال شکار در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال شکار در بانه × كولر گازي اجنرال در بانه × قیمت کولرهای گازی اجنرال در بانه × قیمت کولرهای گازی اجنرال بانه × قيمت كولر گازي اجنرال بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 12000 در بانه × NEW — کولر گازی 24000 گری بانه × NEW — کولر گازی 24000 جنرال بانه × NEW — کولر گازی 24000 ال جی بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 9000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی گرین در بانه × خرید NEW — کولر گازی گری بانه × قیمت انواع NEW — کولر گازی گری در بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری 30000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اسپلیت گری بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری در بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری بانه × نمایندگی فروش NEW — کولر گازی گری بانه × فروشگاه NEW — کولر گازی گری بانه × NEW — کولر گازی گری t3 بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری بانه ای × NEW — کولر گازی گری از بانه × NEW — کولر گازی گری بانه پلاس × NEW — کولر گازی گری قیمت در بانه × NEW — کولر گازی پرتابل گری بانه × فروش NEW — کولر گازی گری بانه × NEW — کولر گازی گری در بانه × NEW — کولر گازی گری بانه × NEW — کولر گازی گرین بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر در بانه × NEW — کولر گازی ال جی اینورتر در بانه × NEW — کولر گازی نکست وان ال جی بانه × بانه NEW — کولر گازی گری × خرید NEW — کولر گازی 9000 از بانه × قیمت NEW — کولر گازی 9000 در بانه × NEW — کولر گازی 9000 در بانه × NEW — کولر گازی اجنرال 36000 بانه × NEW — کولر گازی 30000 ال جی بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال اینورتر 30000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 30000 اینورتر بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 30000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 30000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 30000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 30000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 36000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 اینورتر در بانه × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 24000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 24000 در بانه × NEW — کولر گازی ال جی 24000 اینورتر تایتان در بانه × قیمت NEW — کولر گازی هایسنس 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی هیتاچی 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 24000 ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 24000 اجنرال در بانه × قیمت NEW — کولر گازی گری 24000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 24000 بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 24000 طرح لبخند در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 24000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 24000 بانه × NEW — کولر گازی 24000 در بانه × NEW — کولر گازی 18000 ال جی بانه × قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ 18000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 18000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 18000 ال جی بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 18000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 18000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 12000 ال جی در بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال 12000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی 12000 در بانه × قیمت NEW — کولر گازی جنرال 12000 بانه × NEW — کولر گازی 18000 در بانه × NEW — کولر گازی پنجره ای بانه × NEW — کولر گازی گری اینورتر بانه × NEW — کولر گازی گری بانه ای × NEW — کولر گازی ایستاده بانه ای × NEW — کولر گازی پرتابل بانه ای × فروش NEW — کولر گازی بانه ای × کولرگازی ایستاده بانه × NEW — کولر گازی بانه ای سامسونگ × NEW — کولر گازی بانه ایی × NEW — کولر گازی بانه ایستاده × NEW — کولر گازی بانه ای × بانه مارکت NEW — کولر گازی گری × خرید اینترنتی NEW — کولر گازی بانه مارکت × NEW — کولر گازی ال جی بانه مارکت × NEW — کولر گازی جنرال بانه مارکت × NEW — کولر گازی در بانه مارکت × خرید کولرگازی از بانه مارکت × قیمت NEW — کولر گازی گری بانه مارکت × قیمت NEW — کولر گازی در بانه مارکت × NEW — کولر گازی سامسونگ بانه قیمت × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال بانه × بانه قیمت کولرگازی اجنرال × قیمت NEW — کولر گازی بانه مارکت × قیمت کولرگازی بانه ای × قیمت NEW — کولر گازی بانه بازار × لیست کولرگازی قیمت بانه × NEW — کولر گازی به قیمت بانه × NEW — کولر گازی بانه لیست قیمت × NEW — کولر گازی بانه ای قیمت × NEW — کولر گازی پرتابل بانه قیمت × NEW — کولر گازی گری بانه قیمت × NEW — کولر گازی+بانه+قیمت × NEW — کولر گازی بانه تحویل مشهد × NEW — کولر گازی بانه در مشهد × NEW — کولر گازی سامسونگ اینورتر بانه × لیست قیمت NEW — کولر گازی سامسونگ بانه × NEW — کولر گازی 24000 سامسونگ بانه × خرید NEW — کولر گازی سامسونگ بانه × NEW — کولر گازی ایستاده سامسونگ بانه × NEW — کولر گازی سامسونگ بانه مارکت × NEW — کولر گازی سامسونگ بانه ای × خرید NEW — کولر گازی از بانه سامسونگ × قیمت NEW — کولر گازی بانه خرید × NEW — کولر گازی خرید از بانه × قیمت کولرگازی در بانه خرید × خرید NEW — کولر گازی بانه ای × NEW — کولر گازی بانه فروش × NEW — کولر گازی بانه خرید × NEW — کولر گازی بانه کرج × نمایندگی NEW — کولر گازی بانه در کرج × NEW — کولر گازی بانه ای در کرج × فروش NEW — کولر گازی بانه در کرج × فروشگاه NEW — کولر گازی بانه حبیبی × NEW — کولر گازی بانه حبیبی × NEW — کولر گازی بوش از بانه × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال در تهران × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال موتور کاوازاکی × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال اینورتر 18000 × NEW — کولر گازی اجنرال اینورتر 30000 × قیمت NEW — کولر گازی اجنرال اصل × NEW — کولر گازی ارزان × NEW — کولر گازی بانه مهندس اسلوب 2019


 

 

 

 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان | بروز رسانی دوشنبه, 25 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " جدید و ارزان، قیمت کولر گازی ال جی در بانه - Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان " .

 

 

 


( Cooleriranian.ir | فروشگاه کولر ایرانیان )فروشگاه کولر گازي بانه، کولر گازي اينورتر و کم مصرفSCOPSANG.IR