NEW — کولر گازی ال جی bv126stq

NEW — کولر گازی ال جی bv126stq | بروزرسانی آبان ۱۴۰۰

NEW — کولر گازی ال جی bv126stq

 

 

بروزرسانی قیمت در

 

NEW — کولر گازی ال جی bv126stq | بروز رسانی چهارشنبه, 17 آذر 1400 ساعت 20:07:52.

 جشنواره NEW — کولر گازی (LG-2019) در سال 1398

 

کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر و کم مصرف با گرید A+++

کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) با گرید A+++ یکی از بهترین کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) های موجود در بانه می باشد.کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG)،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه کولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

 

کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر

 NEW — کولر گازی ال جی (LG) اینورتر و کم مصرف با

 

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی (LG) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی (LG) در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) کم مصرف ال جی (LG) یکی از کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) دیواری اینورتر ال جی (LG) ارزشمند یا بهتر بگوییم کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اینورتر ال جی (LG) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف با کمپرسور اینورتر و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بیگ اینورتر مدل 2018 می باشد این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین کولرهای گازی به شمار می‌رود. کولرگازی ال جی (LG) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) بیگ اینورتر دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) خود را خریداری کنید.

 

NEW — کولر گازی ال جی (LG) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود.

 

سیستم اینورتر کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG)

 

در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) 2018 ال جی (LG) به خاطر برد اینورتر یا همان دی سی اینورتر رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) نداشته باشد،این عمل باعث می شود که کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف برق کمتری نسبت به کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) 2018 برد اینورتر برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

 

سیستم اینورتر NEW — کولر گازی ال جی (LG)

 

 

خنک کنندگی سریع کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اینورتر بانه

 

یکی از خصوصیات این کولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) تهیه نموده ایم.

 

خنک کنندگی سریع NEW — کولر گازی اینورتر بانه

 

ویژگی اسمارت کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG)

 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) در رده کم مصرف ترین کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر ال جی (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

ویژگی اسمارت NEW — کولر گازی ال جی (LG)

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG)

 

شمامی توانید با استفاده از این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) سرد و گرم ال جی (LG) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اجنرال به فکر سرویس کردن کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) باشید.

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا NEW — کولر گازی ال جی (LG)

 

پرتاب باد تا 20 متر کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG)

 

معمولا فروشندگان کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اسپیلت ال جی (LG) اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بر کم شدن قدرت پرتاب باد کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی (LG) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بانه موثر باشد.

 

 

پرتاب باد تا 20 متر NEW — کولر گازی ال جی (LG)

 

جریان هوای 4 طرفه کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اینورتر

 

شبکه های داخل یونیت داخلی کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

جریان هوای 4 طرفه NEW — کولر گازی اینورتر

 

فین های طلایی کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) اینورتر ال جی (LG) می شود.کمپرسور کولرهای کم مصرف ال جی (LG) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) و اسپلیت اینورتر ال جی (LG) در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

فین های طلایی NEW — کولر گازی ال جی (LG) بانه

 

گاز خنک کننده R410a کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بانه

 

در جدیدترین مدل کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

گاز خنک کننده R410a NEW — کولر گازی بانه

 

حوالت خواب کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) بانه

 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.کولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

 

حوالت خواب NEW — کولر گازی ال جی (LG) بانه

 

حالت کم صدا کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) اینورتر

 

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه کولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. کولر های گازی ال جی (LG) اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) ال جی (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

حالت کم صدا NEW — کولر گازی ال جی (LG) اینورتر

 

کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

تلفن های تماس جهت خرید کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) الجی

09185183650

09189971525

09189971107

توضیحات ساخت

کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان

لوازم جانبی

ریموت کنترل :
دفترچه راهنما :
اقلام همراه کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل

ظرفیت ها

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :

سایر مشخصات

سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : 5 متر

ابعاد و وزن

ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم

سایر مشخصات محصول

مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
 
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور کولرگازي (COOLERIRANIAN.IR) : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری

محصولات مرتبط

 

 


 

 


کولر گازي ال جي مدل new titan nb246tc × كولر گازي ال جي × كولر گازي ال جي اينورتر × كولر گازي ال جي 30000 × كولر گازي ال جي ٢٤٠٠٠ × كولر گازي ال جي بانه × كولر گازي ال جي ١٨٠٠٠ × کولر گازي ال جي مدل next plus bv246stq × NEW — کولر گازی ال جی × NEW — کولر گازی ال جی 24000 × NEW — کولر گازی ال جی دوال اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس × NEW — کولر گازی ال جی 30000 × NEW — کولر گازی ال جی اینورتر 30000 × NEW — کولر گازی ال جی بانه × NEW — کولر گازی ال جی نکست پلاس بانه × NEW — کولر گازی ال جی art cool × NEW — کولر گازی ال جی مدل ksh3077rq1 × NEW — کولر گازی ال جی مدل تایتان × NEW — کولر گازی ال جی مدل نکست تایتان × NEW — کولر گازی ال جی مدل tb307sk1 × NEW — کولر گازی ال جی bv246stq × NEW — کولر گازی ال جی bsnw246k3b0 × NEW — کولر گازی ال جی bsw246k3b0 × NEW — کولر گازی ال جی bsq246k3a1 × NEW — کولر گازی ال جی bv126stq × NEW — کولر گازی ال جی bv186stq × NEW — کولر گازی ال جی btu × NEW — کولر گازی ال جی bsnw246k380 × NEW — کولر گازی ال جی bv096stq × NEW — کولر گازی ال جی big inverter × NEW — کولر گازی ال جی nf247st3c × NEW — کولر گازی ال جی مدل nf247st3c × ارور ch05 NEW — کولر گازی ال جی × ارور ch در NEW — کولر گازی ال جی × NEW — کولر گازی ال جی dual cool × خطای co در NEW — کولر گازی ال جی × NEW — کولر گازی ال جی nt247sk3 c × NEW — کولر گازی ال جی air conditioner × NEW — کولر گازی ال جی مدل art cool × NEW — کولر گازی ال جی dc inverter × NEW — کولر گازی ال جی digikala × NEW — کولر گازی ال جی dual inverter 24000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی dual inverter × NEW — کولر گازی ال جی اینورتر dc × قیمت NEW — کولر گازی ال جی dc inverter × NEW — کولر گازی ال جی next fighting × NEW — کولر گازی ال جی مدل next fighting nf187st3 × کولر گازي ال جي مدل next fighting nf247st3 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی next fighting × NEW — کولر گازی اینورتر ال جی next fighting مدل nf187skt3 × NEW — کولر گازی ال جی gold × NEW — کولر گازی ال جی مدل gold × قیمت NEW — کولر گازی پنجره ای ال جی gold × قیمت NEW — کولر گازی ال جی gold × NEW — کولر گازی ال جی plasma gold × NEW — کولر گازی پنجره ای ال جی gold × راهنمای استفاده از NEW — کولر گازی ال جی مدل gold × NEW — کولر گازی ال جی h3077rq1 × NEW — کولر گازی ال جی ksh3077rq1 × NEW — کولر گازی ال جی مدل ksh266kla3 × NEW — کولر گازی ال جی مدلks h2468ruq × NEW — کولر گازی ال جی inverter v × NEW — کولر گازی ال جی مدل ksh266kla1 × کولر گازي ال جي مدل next plus ii np097sk1 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی inverter v × NEW — کولر گازی ال جی smart inverter × NEW — کولر گازی ال جی مدل inverter v × NEW — کولر گازی 12000 ال جی مدل ak 12jit × NEW — کولر گازی ال جی ks × NEW — کولر گازی ال جی ksh2477rq1 × NEW — کولر گازی ال جی ksh × قیمت NEW — کولر گازی ال جی ksh3077rq1 × NEW — کولر گازی ال جی مدل mv246stq × NEW — کولر گازی ال جی mv246stq × قیمت NEW — کولر گازی ال جی مدل ks × NEW — کولر گازی ال جی np277sk1 × NEW — کولر گازی ال جی next titan × NEW — کولر گازی ال جی nb246tq × NEW — کولر گازی ال جی nv246tq × NEW — کولر گازی ال جی next one × NEW — کولر گازی ال جی nf247st3 × کولر گازي ال جي مدل next one nv246stq × NEW — کولر گازی ال جی مدل next one × NEW — کولر گازی ال جی nt127sk1 × اموزش كنترل كولر گازي ال جی pdf × قيمت كولر گازي ال جي nextplus × NEW — کولر گازی ال جی s186tq × NEW — کولر گازی ال جی tv246stq × NEW — کولر گازی ال جی s246tc × NEW — کولر گازی ال جی s186tc × NEW — کولر گازی ال جی sv186stq3 × NEW — کولر گازی ال جی s246mq × NEW — کولر گازی ال جی s246tq × NEW — کولر گازی ال جی s306tq2 × NEW — کولر گازی ال جی sv246stq3 × NEW — کولر گازی ال جی مدل r410 × NEW — کولر گازی ال جی مدل rv246stq × NEW — کولر گازی ال جی r410 × NEW — کولر گازی ال جی r410a × NEW — کولر گازی ال جی next plus 2 × NEW — کولر گازی ال جی next plus × NEW — کولر گازی ال جی s126tq × NEW — کولر گازی ال جی tb307sk1 × NEW — کولر گازی ال جی tv306stq × NEW — کولر گازی ال جی tv186stq × NEW — کولر گازی ال جی titan × قیمت NEW — کولر گازی ال جی tv306stq × NEW — کولر گازی ال جی اینورتر v × قیمت NEW — کولر گازی ال جی اینورتر v × NEW — کولر گازی ال جی 18000 اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 12000 × NEW — کولر گازی ال جی 12000 اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 19000 × NEW — کولر گازی ال جی 18 هزار × NEW — کولر گازی ال جی 10000 × NEW — کولر گازی ال جی 12000 کم مصرف × NEW — کولر گازی ال جی 13000 × NEW — کولر گازی ال جی 18000 کم مصرف × NEW — کولر گازی ال جی 18000 بانه × NEW — کولر گازی ال جی 24000 اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 27000 × NEW — کولر گازی ال جی 24000 اینورتر تایتان در بانه × NEW — کولر گازی ال جی 2017 × NEW — کولر گازی ال جی 2018 × NEW — کولر گازی ال جی 2019 × NEW — کولر گازی ال جی 24 هزار × NEW — کولر گازی ال جی 24000 دوال اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 246tq × NEW — کولر گازی ال جی 24000 بانه × NEW — کولر گازی ال جی 24000 نیو تایتان × NEW — کولر گازی ال جی 30000 اینورتر × NEW — کولر گازی ال جی 36000 × NEW — کولر گازی ال جی 30 هزار × NEW — کولر گازی ال جی 30000 قیمت × NEW — کولر گازی ال جی 32000 × NEW — کولر گازی ال جی 34000 × NEW — کولر گازی ال جی 30000 گلدیران × NEW — کولر گازی 30 هزار ال جی × NEW — کولر گازی ال جی 48000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 48000 × قیمت NEW — کولر گازی ایستاده ال جی 48000 × NEW — کولر گازی ایستاده اینورتر ال جی 48000 × NEW — کولر گازی ال جی 50000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 50000 × NEW — کولر گازی 5000 ال جی × قیمت NEW — کولر گازی ایستاده سرد و گرم ال جی 50000 × NEW — کولر گازی ایستاده ال جی 50000 × NEW — کولر گازی ایستاده ال جی 60000 × NEW — کولر گازی ال جی 60000 × NEW — کولر گازی ال جی 6000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 6000 × NEW — کولر گازی ال جی 7000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 72000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 8000 × NEW — کولر گازی ال جی 9000 × NEW — کولر گازی ال جی 9000 قیمت × NEW — کولر گازی ال جی 9000 سرد و گرم × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 96 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 97 × جشنواره NEW — کولر گازی ال جی 98 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 9000 اینورتر × NEW — کولر گازی سردوگرم 9000 اینورتر تایتان ال جی × NEW — کولر گازی ال جی مدل 9000 × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 9000 در بانه × NEW — کولر گازی ال جی 9000 اینورتر × قیمت NEW — کولر گازی ال جی 80000 × NEW — کولر گازی ال جی 80000 × کولرگازی: بررسی و خرید کولرگازی ال جی | ال جی ایران ×

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد NEW — کولر گازی ال جی bv126stq | بروز رسانی چهارشنبه, 17 آذر 1400 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۰

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


COOLERIRANIAN.IR :فروشگاه کولر گازي بانه، کولر گازي اينورتر و کم مصرفSCOPSANG.IR